O mně/about me


Pokud umístíte fotografie na své stránky, prosím o uvedení zpětného odkazu a mého jména.

Fotografie vám taktéž mohu dodat v tiskové kvalitě na CD nebo vytištěné v požadované velikosti. Přátelské ceny :)

Don't hesitate to use my photos for your site, but remember to add my name or link back to this web. If you need photos in better resolution, please, contact me.

Barka Fabiánová
+420777011612
baruskaf@gmail.com

Pohybuju se především na pražské hudební scéně, když však příležitost dovolí, najdete mě také pod zahraničními pódii – třeba na festivalu LIFEM v Londýně nebo na Garana Jazz festivalu v Rumunsku, s foťákem brouzdá po Finsku, Německu či Francii. Mé fotografie doprovází články v kulturních časopisech Full Moon či Uni, na webech Full Moon Zine, Musicweb, Jazzport, Protišedi, Afro.cz či zdobí booklety alb českých i světových muzikantů. Kromě hudebních ozvěn se v mojí tvorbě často objevuje krajina, ať už bretaňská zákoutí a maríny, která dnes fascinují umělce stejně jako před sto lety, nebo melancholická tajuplnost Finska. Dávám přednost menším klubům a festivalům, protože právě tam má člověk šanci být hudbě opravdu blízko. Nejde mi o fotografování velkých hvězd, ale spíše o emoce, které v nás hudba vyvolává, ať už na straně hudebníků nebo publika. Snažím se o zachycení atmosféry i hudebního poselství a jsem ráda, když se mi to do jisté míry podaří. Doufám, že vás nahlédnutí do mého světa potěší...

I’m Prague-based photographer specializing in concert and live-event photography. I have photographed hundreds of concerts and several festivals. From small club shows to big stages, I'm trying to capture atmosphere, emotions and connection between stage and audience. My work has been published online and in print in the following outlets: Fullmoonzine.cz, Headliner.cz, Huffington post, NY times and many others. My images have been used for various CDs and other promotional work. My photo of Tcheka, Cape verde guitarist and songwriter, has been selected as one of 30 pictures in Jazz World Photo 2015; competition with the best International Jazz Photographers. When I’m not out shooting concerts, I‘m writing album reviews and promotional articles for Full Moon Magazine (Czech music magazine, based in Prague, covering mostly – not only – independent music scene and artists pushing the boundaries of music, one way or another.)


©Anna M
Mé další projekty
Autorská práva

Veškerý obsah těchto stránek, včetně textu, grafiky, log, ikon, obrázků a fotografií (pokud to není výslovně uvedeno), je majetkem jeho autorky a je chráněn českými právními předpisy o ochraně autorských práv. Ke kompilaci (tedy výběru uspořádaní a seskupení) veškerého obsahu těchto stránek má výhradní právo autorka a tato kompilace podléhá ochraně podle českých předpisů o autorských právech. Jakékoli použití obsahu těchto stránek, včetně jejich reprodukce, duplikace, modifikace, distribuce, přenosu, republikace, prodeje, vystavování či provozování, je přísně zakázáno bez svolení autorky, kterou je Barka Fabiánová. Autorka respektuje práva k duševnímu vlastnictví třetích stran. Pokud se domníváte, že došlo k reprodukci Vašeho díla způsobem porušujícím autorská práva, kontaktujte ji laskavě na adrese baruskaf@gmail.com. Autorka poskytuje tyto stránky "tak, jak jsou" a nenese odpovědnost za jakékoli škody vzniklé v důsledku užívání těchto stránek, ať už jde o náhradu škody přímou, nepřímou, náhodnou či následnou. Autorka si vyhrazuje právo kdykoliv měnit obsah těchto stránek.


All photos on this website are copyrighted material and all rights are reserved. This means you must have permission to use the photos in any way that does not fall under the limited rights granted by the “fair use” clause of the copyright law.


Vybavení
 • Canon EOS 70D
 • Canon EOS 16-35mm f/2.8 USM
 • Canon EOS 85mm f/1.8 USM
 • Canon EOS 50mm f/1.4 USM
 • Canon EOS 70-200 f/4L USM IS
 • Holga 120SF

 • V minulosti
 • Canon EOS 40D
 • Canon EOS 350D
 • Minolta Dimage A1
 • Sigma 18-200mm f/3.5-5.6
 • Tamron 17-50mm f/2.8 XR Di II
 • Canon EF-S 50mm f/1.8 II
 • Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6
 • Externí blesk Canon Speedlight 380 EX